اخبار - اخبار عمومی - معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی خواستار شد
۱۳۹۴/۰۵/۱۲ تعداد بازدید: ۱۳۱۲
print

لزوم راه اندازی دوره های آموزشی، تخصصی حوزه زیارت توسط فنی و حرفه ای استان

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی خواستار شد

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضو ی خواستار راه اندازی دوره های آموزشی، تخصصی، فنی و حرفه ای  حوزه زیارت توسط اداره کل فنی و حرفه ای استان شد.
به گزارش روابط عمومی موسسه توسعه گردشگری ، محمدحسن واحدی در بازدید از مرکز فنی و حرفه ای مشهد، با اشاره به حضور سیل عظیم زائران داخلی و خارجی در ایام مختلف سال برای زیارت بارگاه منور رضوی در مشهد مقدس، گفت: این مهم لزوم آموزش تخصصی به دست اندرکاران و خادمان  این حوزه را ضروری می کند.
وی افزود: با تدوین تخصصی دروس مربوط به آموزش خادمان حوزه زیارت زمینه پاسخگویی مناسب به نیازهای مختلف زائران در حوزه های فرهنگی و مذهبی فراهم می شود.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی با بیان اهمیت توجه به سوغات زائران بارگاه منور رضوی، اظهار داشت:  با برگزاری کلاس های تخصصی برای علاقه مندان می توان زمینه تولید محصولات مرغوب داخلی متناسب با فرهنگ رضوی را فراهم کرد و با اقدامات تبلیغاتی مناسب فرهنگ خرید این کالاها در بین مردم را نهادینه کرد.
واحدی ادامه داد: بدین ترتیب فرصت های جدید اشتغال برای جوانان علاقه مند ایجاد شده و منابع مالی جدیدی به استان وارد می شود.
وی لزوم شناسایی حرفه های جدید برای خدمات رسانی مناسب به زائران حریم رضوی در حوزه زیارت را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: با آموزش تخصصی کسبه و کارکنان مراکز خدماتی و زیارتی می توان بیش از گذشته می توان زمینه ارائه مطلوب خدمات به زائران را فراهم کرد.
واحدی از اداره کل  فنی و حرفه ای خواست تا پیشنهادهای خود در حوزه زیارت را تهیه کرده و برای ارائه در شورای برنامه ریزی استان به آن معاونت تحویل دهد.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی ابراز امیدواری کرد: با فعالتر شدن مراکز فنی و حرفه ای و راه اندازی دوره های تخصصی، فنی ، حرفه ای و مهارتی  آموزش مباحث مربوط به حوزه زیارت، بیش از گذشته شاهد افزایش رضایتمندی زائران بارگاه منور رضوی باشیم.

 
 

  • - منبع: روابط عمومی موسسه توسعه گردشگری
نظرات

 نام:
 *نظر:

تعداد بازدید: ۲,۲۵۷,۸۴۳ نفر بازدیدکنندگان امروز: ۳۳۶ نفر بازدیدکنندگان دیروز: ۱,۲۰۱ نفر

کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به موسسه توسعه گردشگری می باشد © .
استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.

طراحی پورتال ،اجرا و پشتیبانی : توسعه فناوری اطلاعات اینتک