اخبار - اخبار عمومی - تورهای خراسان گردی ویژه خانواده های ارگانهای مختلف کشور برگزار می شود
۱۳۹۴/۱۰/۱۹ تعداد بازدید: ۲۰۵
print

مدیر موسسه توسعه گردشگری از برنامه ریزی برای برگزاری تورهای خراسان گردی با تسهیلات ویژه جهت کارکنان نهاد ها و ارگانهای دولتی و غیر دولتی سراسر کشور خبر داد.

تورهای خراسان گردی ویژه خانواده های ارگانهای مختلف کشور برگزار می شود

مدیر موسسه توسعه گردشگری  از برنامه ریزی برای برگزاری تورهای خراسان گردی با تسهیلات ویژه جهت کارکنان نهاد ها و ارگانهای دولتی و غیر دولتی سراسر کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیر موسسه توسعه گردشگری، علیرضا سهیلی گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده توسط واحد تورگردانی موسسه تورهای زیارتی و سیاحتی ویژه کارکنان نهادها و ارگانهای مختلف کشور در تمام فصول سال برگزار می شود.

وی افزود: این تورها به منظور معرفی جاذبه های گردشگری شهرهای مختلف خراسان رضوی همراه با ارائه تسهیلات ویژه و خدمات متنوع اقامتی، رفاهی و گردشگری در نظر گرفته شده است.

مدیر موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی ادامه داد: این تورها با انجام بررسی های تخصصی و شناسایی ظرفیتهای مطلوب رفاهی و گردشگری شهرستانهای مختلف استان در مشهد، نیشابور، طرقبه شاندیز و... برای علاقه مندان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با مشارکت کارگزاران تورگردانی کشور علاوه بر خدمات گردشگری در شهرهای شمالی و جنوبی کشور، اصفهان و شیراز و ... خدماتی مختلفی در خصوص سفرهای آموزشی، فرهنگی و سیاحتی نیز به اراگانهای متقاضی ارائه می دهد.

سهیلی خاطر نشان کرد: علاقه مندان به شرکت در این تورهای مسافرتی و استفاده از امکانات و تسهیلات گردشگری جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 38790067 تماس داشته باشتند.

 

نظرات

 نام:
 *نظر:

تعداد بازدید: ۲,۶۵۶,۳۰۵ نفر بازدیدکنندگان امروز: ۱۳۸ نفر بازدیدکنندگان دیروز: ۱,۲۷۳ نفر

کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به موسسه توسعه گردشگری می باشد © .
استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.

طراحی پورتال ،اجرا و پشتیبانی : توسعه فناوری اطلاعات اینتک