اخبار - اخبار عمومی - توسعه ظرفیتهای موجود در منطقه گردشگری آبادگران ایران در مشهد
۱۳۹۵/۰۳/۳۰ تعداد بازدید: ۲۴۷
print

مدیر موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی از انجام توافقات با مسؤلان منطقه گردشگری آبادگران ایران در مشهد، جهت همکاری های مشترک برای احیاء ظرفیتها و معرفی هرچه بهتر این منطقه توریستی به کشور خبر داد.

 توسعه ظرفیتهای موجود در منطقه گردشگری آبادگران ایران در مشهد

به گزارش روابط عمومی موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، علیرضا سهیلی با بیان این خبر گفت: در مذاکرات با مدیرعامل مجتمع توریستی اقامتی آبادگران ایران در مشهد، توافق در خصوص همکاری های مشترک در جهت احیا و معرفی ظرفیتهای گردشگری فی مابین انجام شد.
وی با اشاره به ظرفیتهای مطلوب اقامتی منطقه آبادگران عنوان کرد: این مجتمع با قرار گرفتن در منطقه جغرافیایی ویژه در شهر مشهد و دارا بودن واحدهای اقامتی و امکانات مطلوب، مکانی مناسب برای استفاده گردشگران و ارائه خدمات گردشگری به زائران علی بن موسی الرضا(ع) از سراسر کشور می باشد.
مدیر موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی ادامه داد: تلاش داریم با استفاده از توانمندی های تخصصی  موجود موسسه و ظرفیتهای اقتصادی و عمرانی سازمان همیاری شهرداریهای استان، ضمن شناسایی ظرفیتهای شرکت آبادگران  ایران با ارائه طرح های توسعه ای در حوزه گردشگری، پروژه های مشارکتی خوبی را اجرا کنیم.
 

نظرات

 نام:
 *نظر:

تعداد بازدید: ۲,۶۵۶,۲۷۴ نفر بازدیدکنندگان امروز: ۱۰۷ نفر بازدیدکنندگان دیروز: ۱,۲۷۳ نفر

کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به موسسه توسعه گردشگری می باشد © .
استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.

طراحی پورتال ،اجرا و پشتیبانی : توسعه فناوری اطلاعات اینتک