اخبار - اخبار عمومی - جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی با حضور یک صاحبنظر مسایل سیاسی و اجتماعی تبعه آمریکا
۱۳۹۴/۰۹/۰۴ تعداد بازدید: ۲۰۰
print

جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی با حضور "کن او کیف" صاحبنظر مسایل سیاسی و اجتماعی ضد سلطه در مرکز علمی کاربردی شهرداری های مشهد برگزار شد.

جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی با حضور یک صاحبنظر مسایل سیاسی و اجتماعی تبعه آمریکا

به گزارش روابط عمومی موسسه توسعه گردشگری، این جلسه دیروز3 آذر ماه با همت موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در محل سالن همایش های مرکز علمی کاربردی شهرداریهای مشهد برگزارشد.

این صاحبنظر آمریکایی که در حال حاضر در حوزه مستند سازی در خصوص مسایل فلسطین و ضد صهیونیستی فعالیت می کند در این جلسه به سوولات دانشجویان در خصوص مسایل و تحولات سیاسی اجتماعی خاورمیانه، مذاکرات هسته ای و...  پاسخ داد.

"کن او کیف" در بخشی از سخنان خود گفت : آمریکا و غرب در تمام مسائل با زبان دروغ پیش می رونددر صورتی که دروغ ادامه دار نخواهد بود و بنای آن در نهایت فرو خواهد ریخت.

وی به عنوان یک تبعه آمریکایی از جنایات آمریکا در ایران و جهان عذرخواهی کرد و افزود: جهان و غرب در عصر کنونی در آستانه تحول غیرقابل تصوری قرار دارد که باید به آن توجه ویژه ای داشت.

این صاحبنظر مسایل ضد اسرائیلی، صهیونیسم را دشمن مشترک شرق و غرب خواند و بر لزوم نابود شدن آن تاکید کرد.

شایان ذکر است، این مستند ساز در بازدید هایی که از جاذبه های گردشگری مشهد و پروژه های موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری در کوهسنگی، چالیدره و ... انجام داد وجود امینت و آرامش و جاذبه های توریستی در ایران را منحصر به فرد عنوان کرد

گفتنی است، "کن اوکیف" تبعه آمریکا است و اکنون به عنوان  شهروند ایرلندی – فلسطینی در ایرلند زندگی می کند؛وی عضو سابق نیروی دریایی ایالات متحده و سرباز بازنشسته جنگ اول خلیج فارس است که در مارس سال 2001 با انگیزه های سیاسی و مبارزه با سلطه از حق شهروندی آمریکایی خود صرف نظر کرد.

نظرات

 نام:
 *نظر:

تعداد بازدید: ۲,۶۵۸,۷۷۲ نفر بازدیدکنندگان امروز: ۶۸ نفر بازدیدکنندگان دیروز: ۱,۲۳۲ نفر

کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به موسسه توسعه گردشگری می باشد © .
استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.

طراحی پورتال ،اجرا و پشتیبانی : توسعه فناوری اطلاعات اینتک