اخبار - اخبار عمومی - رایزنی ها با یک مرکز مشاوره بین المللی فرانسوی در زمینه گردشگری
۱۳۹۴/۰۶/۰۹ تعداد بازدید: ۴۳۶
print

مدیر موسسه توسعه گردشگری از انجام مذاکرات با نماینده مرکز مشاوره بین المللی"cabinet paille"فرانسه در خصوص انجام فعالیتهای مشرکت خبر داد.

 رایزنی ها با یک مرکز مشاوره بین المللی فرانسوی در زمینه گردشگری

مدیر موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از انجام مذاکرات با نماینده مرکز مشاوره بین المللی"cabinet paille"فرانسه در خصوص انجام فعالیتهای مشرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه توسعه گردشگری، علیرضا سهیلی با اشاره به جلسه مشترکی که صبح امروز 9 شهریور ماه با مسعود دهقان نماینده مرکز مشاوره بین المللی" cabinet paille" فرانسه برگزار شد، عنوان کرد: در این جلسه در خصوص توانمندیهای این مرکز مشاوره در حوزه شناسایی فرصتهای گردشگری، سرمایه گذاری و آموزشی موجود درکشور فرانسه بحث و تبادل نظر شد.

وی افزود: با توجه به پتانسیلهای موجود در کشورهای پیشرفته و مدرن سایر نقاط جهان در زمینه صنعت، فن آوری و سرمایه گذاری باید تلاش کنیم از این فرصتها برای توسعه صنعت گردشگری در کشور استفاده کنیم.

مدیر موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، ادامه داد: با رایزنی هایی که با این شرکت بین المللی انجام داده ایم به دنبال استفاده از توانمندی های آن در زمینه سفرهای تخصصی، سمینارها و نمایشگاههای بین المللی، برگزاری تورها و دوره های آموزشی، مشاوره بازرگانی، سرمایه گذاری و بورس های خارجی هستیم.

وی به وجود ظرفیتهای گردشگری موجود در استان اشاره و عنوان کرد: تلاش داریم علاوه بر انجام برنامه ریزی های لازم در جهت جذب گردشگر خارجی در قالب برگزاری تورهای زیارتی و سیاحتی، شرایط مطلوب را برای حضور سرمایه گذاران حوزه های مختلف دیگر کشور ها در استان فراهم کنیم.

سهیلی به ظرفیتهای سازمان همیاری شهرداری های استان در زمینه های عمرانی، آموزشی، صنعتی و ... اشاره کرد و افزود: ایجاد فرصت برای حضور گردشگران تخصصی در کشور و معرفی توانمندی های موجود، می تواند زمینه را برای انجام تعاملات سازنده تر فراهم کند.

نظرات

 نام:
 *نظر:

تعداد بازدید: ۲,۶۵۸,۷۶۵ نفر بازدیدکنندگان امروز: ۶۱ نفر بازدیدکنندگان دیروز: ۱,۲۳۲ نفر

کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به موسسه توسعه گردشگری می باشد © .
استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.

طراحی پورتال ،اجرا و پشتیبانی : توسعه فناوری اطلاعات اینتک