اخبار - اخبار عمومی - لزوم ساماندهی ظرفیتهای مشهد در راستای توسعه گردشگری سلامت
۱۳۹۵/۰۳/۳۱ تعداد بازدید: ۲۷۱
print

مدیر موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری بر لزوم شناسایی و ساماندهی ظرفیتهای خدماتی و پزشکی مشهد در حوزه گردشگری سلامت تاکید کرد.

لزوم ساماندهی ظرفیتهای مشهد در راستای توسعه گردشگری سلامت

به گزارش روابط عمومی موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، علیرضا سهیلی با اشاره برگزاری جلسه تخصصی طرح توسعه گردشگری سلامت در استان که با حضور دکتر محمود محمدزاده شبستری رییس سابق دانشکده علوم پزشکی و دکتر جلیل تبریزنیا مسئول گردشگری سلامت موسسه به عنوان صاحبنظران این حضوزه برگزارشد عنوان کرد: ظرفیتهای فراوانی از حیث اقامتی، پزشکی و خدماتی در استان و به خصوص شهر مشهد وجود دارد که باید به طور کارشناسی شده شناسایی و ساماندهی شود.
وی به اقدامات انجام شده توسط این موسسه در حوزه گردشگری سلامت اشاره و عنوان کرد: تاکنون رایزنی های خوبی با سرمایه گذاران و متولیان این حوزه در کشور های افغانستان و عراق، همچنین نهاد ها و دستگاه های دولتی و بخش خصوصی مرتبط در حوزه پزشکی و درمانی و خدمات رفاهی و اقامتی در سطح استان انجام شده است.
مدیر موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی ادامه داد: تامین زیر ساخت های لازم در همه جنبه های اجرای طرح گردشگری سلامت در شهر مشهد بسیار ضروری است و با توجه به نقش مهم این طرح در جذب گردشگر و افزایش رونق در این صنعت باید توجه و برنامه ریزی منسجم تری در دیگر نهاد های استانی در دستور کار قرار گیرد.
وی خاط نشان کرد: قطعاً حمایت های استانداری، شهرداری و سازمان های خدماتی زیر مجموعه این نهاد و به ویژه آستان قدس رضوی  به عنوان میزبانان زائران و گردشگران داخلی و خارجی که در پی دریافت خدمات درمانی و کسب سلامت به مشهد سفر می کنند بسیار موثر خواهد بود.
 

نظرات

 نام:
 *نظر:

تعداد بازدید: ۲,۶۵۸,۷۲۰ نفر بازدیدکنندگان امروز: ۱۶ نفر بازدیدکنندگان دیروز: ۱,۲۳۲ نفر

کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به موسسه توسعه گردشگری می باشد © .
استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.

طراحی پورتال ،اجرا و پشتیبانی : توسعه فناوری اطلاعات اینتک