اخبار - اخبار عمومی - مدیر موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری خراسان رضوی خبر داد؛ امضاء تفاهنامه همکاری در زمینه گردشگری با سازمان همیاری شهرداری های سمنان
۱۳۹۶/۰۳/۰۱ تعداد بازدید: ۴۸۹
print

مدیر موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری خراسان رضوی از امضاء تفاهنامه همکاری با سازمان همیاری شهرداری های سمنان به منظور توسعه این صنعت در دو استان خبر داد.

مدیر موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری خراسان رضوی خبر داد؛ امضاء تفاهنامه همکاری در زمینه گردشگری با سازمان همیاری شهرداری های سمنان

 مدیر موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری خراسان رضوی از امضاء تفاهنامه همکاری با سازمان همیاری شهرداری های سمنان به منظور توسعه این صنعت در دو استان خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، جعفرفرشچی طوسی با اشاره به جلسه روزگذشته با احمد حیدری مدیرعامل و جمعی از مدیران واحدهای بازرگانی، سرمایه گذاری، امورشهری و اداری سازمان همیاری شهرداریهای سمنان عنوان کرد: در این جلسه تفاهم‌نامه همکاری مشترک با این سازمان به منظورتوسعه، بهبود و استفاده از ظرفیتها و توانمندی های حوزه گردشگری در دو استان منعقد شد.
وی افزود: این تفاهم‌نامه مشترک در راستای حمایت از طرح‌های گردشگری و مشارکت در پروژه های سرمایه گذاری در حوزه خدمات اقامتی و تفریحی و ... تدوین شده است.
مدیر موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری خراسان رضوی، ادامه داد: همکاری در ارائه خدمات اقامتی درنقاط مختلف کشور به ویژه مشهد، برگزاری تورهای تخصصی، تورهای یک روزه  و نیم روزه مشهد گردی، توریسم درمانی (آبگرم)، احداث مجتمع های تفریحی و توریستی و انجام فعالیتهای گردشگری داخلی و خارجی از جمله مفاد این تفاهم نامه است.

نظرات

 نام:
 *نظر:

تعداد بازدید: ۲,۷۷۹,۶۸۲ نفر بازدیدکنندگان امروز: ۷۶۴ نفر بازدیدکنندگان دیروز: ۳۰۳ نفر

کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به موسسه توسعه گردشگری می باشد © .
استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.

طراحی پورتال ،اجرا و پشتیبانی : توسعه فناوری اطلاعات اینتک