اخبار - اخبار عمومی - پیام تبریک مدیر سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی به مناسبت روز شهرداری و دهیاری
۱۳۹۴/۰۴/۱۴ تعداد بازدید: ۲۶۷
print

مدیر سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی روز ملی شهرداری و دهیاری به فعالان و زحمتکشان این عرصه تبریک گفت.

پیام تبریک مدیر سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی به مناسبت روز شهرداری و دهیاری

مدیر سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی روز ملی شهرداری و دهیاری به فعالان و زحمتکشان این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، حسین شکوهی طی پیامی 14 تیر ماه روز ملی شهرداری و دهیاری را به تمامی زحمتکشان این عرصه تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:اختصاص چنین روزی به نام شهرداری و دهیاری نشانه اهمیت بالای این دو نهاد تاثیرگذار در عرصه فعالیت های خدماتی، اجتماعی و اقتصادی است و گرامیداشت این روز، شایسته ترین پاسداشت تلاش های است که یکایک خادمان گرانقدر این نهادها در فعالیت های بی دریغ خود در عرصه توسعه کشور متحمل می شوند.

کارکنان و زحمت کشان دلسوز شهرداری ها و دهیاری ها، در رسالتی قابل تکریم، در هر مکان و زمانی که جامعه به وجودشان نیاز داشت، همواره نقشی قابل توجه و ماندگار ایفا کرده اند و ما امروز نمود آن را با افزایش رفاه شهروندان و توسعه شهرها و روستا ها در کشور مشاهده می کنیم.

اینجانب این روز خجسته را به همه ی مدیران و مجاهدان عرصه مدیریت شهری و روستایی که در راستای آبادانی کشور عزیز و اسلامی مان تلاش می کنند تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند بزرگ، سلامتی و توفیق روزافزون همه ی خدمتگزاران این عرصه را آرزو مندم.

بر این اساس، سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی آمادگی این را خواهد داشت تا به عنوان یک نهاد خدمتگزار در عرصه کمک و همیاری به شهرداری ها و همچنین دهیاری های استان تمامی ظرفیت ها و توانمندیهای علمی، پژوهشی، تولیدی، صنعتی، تجاری، گردشگری و عمرانی خود را در جهت حمایت و پشتیبانی از این نهاد ها به کار بگیرد.

قطعاً توسعه پایدار ملی و حیات طیبه در گرو پیشرفت و آبادانی شهرها و روستاهای کشور و بکار گیری تمامی ظرفیتهای منطقه ای  و ملی خواهد بود از این رو سازمان همیاری شهرداری های استان نیز در راستای تحقق چشم انداز خود برای رسیدن به این هدف بیش از پیش تلاش خواهد کرد

نظرات

 نام:
 *نظر:

تعداد بازدید: ۲,۵۵۲,۵۴۰ نفر بازدیدکنندگان امروز: ۴۶۰ نفر بازدیدکنندگان دیروز: ۹۷۷ نفر

کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به موسسه توسعه گردشگری می باشد © .
استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.

طراحی پورتال ،اجرا و پشتیبانی : توسعه فناوری اطلاعات اینتک