اخبار - اخبار عمومی - کنفرانس رسانه، هنر و گردشگری در مشهد برگزار می شود
۱۳۹۴/۰۸/۱۲ تعداد بازدید: ۳۴۰
print

مدیر موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از برگزاری کنفرانس رسانه، هنر، گردشگری با حضور 2 نفر ازصاحب نظران مسلمان خارجی عرصه رسانه در مشهد خبر داد.

کنفرانس رسانه، هنر و گردشگری در مشهد برگزار می شود

مدیر موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از برگزاری کنفرانس رسانه، هنر، گردشگری با حضور 2 نفر ازصاحب نظران مسلمان خارجی عرصه رسانه در مشهد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه توسعه گردشگری، علیرضا سهیلی با بیان خبر گفت: این همایش عصر فردا 12 آبان ماه از ساعت 16 الی 18 در محل سالن همایش های حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی واقع در خیابان هاشیمه مشهد برگزار می شود.

وی افزود: "امیر سلیمان" و"امام سلطان رحمان محمد" 2 تن از صاحبنظران مسلمان آمریکایی متخصص در زمینه ارتباطات و تولیدات چند رسانه ای که برای حضور در کنفرانس بین المللی افق نو به ایران سفر کرده اند در این همایش به ایراد سخن در خصوص موضوعات مرتبط با رسانه، هنر و گردشگری خواهند پرداخت.

مدیر موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی ادامه داد: جمعی ازهنرمندان حوزه هنری و دانشجویان مرکز جامع علمی کاربردی شهرداری های مشهد در این کنفرانس حضور خواهند یافت.

وی فراهم کردن شرایط برای گفتمان در مورد موضوعات فرهنگی را در پیشبرد اهداف و رشد هر مجموعه ای موثر عنوان کرد و افزود: تلاش داریم در این کنفرانس از فرصت حضور این صاحبنظران در مشهد و گفتگو در خصوص فرصتهای رسانه ای، هنر و میراث فرهنگی موجود در جهت توسعه گردشگری در استان بهره ببریم.

سهیلی خاطر نشان کرد: قطعاً گفتگوهای تخصصی این چنینی در مورد مباحث مهمی چون رسانه، هنر و گردشگری راه کارها و زمینه های خوبی را برای شناخت ابزارهای توسعه صنعت گردشگری و توانمندیهای موجود فراهم خواهد کرد

نظرات

 نام:
 *نظر:

مطالب مشابه


تعداد بازدید: ۲,۶۵۸,۷۳۶ نفر بازدیدکنندگان امروز: ۳۲ نفر بازدیدکنندگان دیروز: ۱,۲۳۲ نفر

کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به موسسه توسعه گردشگری می باشد © .
استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.

طراحی پورتال ،اجرا و پشتیبانی : توسعه فناوری اطلاعات اینتک