اخبار - اخبار عمومی - توسعه تعاملات حوزه گردشگری سازمان همیاری با شهرداری مشهد
۱۴۰۱/۰۴/۱۲ تعداد بازدید: ۲۲۴
print

توسعه تعاملات حوزه گردشگری سازمان همیاری با شهرداری مشهد

 مدیرم گردشگری سازمان همیاری خراسان رضوی با اشاره به جلسات تخصصی با معاونان و مدیران شهرداری بر توسعه تعاملات و همکاریها در جهت توسعه گردشگری شهر مشهد تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی موسسه توسعه گردشگری، محمد غفران با اشاره به دیدار های انجام شده با علی نجفی معاون خدمات شهری و امیر جباری مدیر کل امور مالی شهرداری مشهد عنوان کرد: در این جلسات ضمن اشاره به اقدامات و همکاری های پیشین و ظرفیتهای جدید تخصصی موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری در جهت توسعه تعاملات با شهرداری مشهد ارائه شد.
وی به هدف گذاری های انجام شده برای افزایش تعامل و همکاری های با بخش های مختلف شهرداری مشهد، افزود: در این جلسات همچنین بر آمادگی برای همکاریهای دوجانبه در حوزه توسعه و تقویت گردشگری شهر مشهد با استفاده از توانمندیهای تخصصی و تجربیات موفق موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری تاکید شد.
مدیرموسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری خراسان رضوی، ادامه داد: با توجه به ظرفیت های بالای شهر مشهد در حوزه گردشگرپذیری و لزوم ارائه خدمات مطلوب به زائران و مجاوران علی ابن موسی الرضا (ع)، تعامل مناسب و تعریف پروژه های توسعه ای با بخش های مرتبط شهرداری مشهد می تواند، زمینه های خوبی برای خدمات دهی بهتر و موثرتر در این بخش ایجاد کند.

نظرات

 نام:
 *نظر:

تعداد بازدید: ۳,۴۳۱,۰۹۷ نفر بازدیدکنندگان امروز: ۴۶۳ نفر بازدیدکنندگان دیروز: ۱,۵۱۲ نفر

کلیه حقوق معنوی و محتوای این سایت متعلق به موسسه توسعه گردشگری می باشد © .
استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.

طراحی پورتال ،اجرا و پشتیبانی : توسعه فناوری اطلاعات اینتک